Co mi život připraví..

20. března 2017 v 22:58 | Veronika
Ahoj!
Vítám Vás na tomhle blogu!!!
Doufám, že jste taky tak nadšení jako já! (smích)
...Přemýšleli jste už někdy nad tím, co si počnete, až vám do cesty život postaví nějakou překážku nebo výzvu? Upřímně - já nad tím přemýšlím až nějak moc často...(jen taková myšlenka, vsuvka, něco na ten způsob)
No dneska jsem chtě nechtě vlezla na email s tím, že se kouknu, co se zase kde semlelo. Vybaflo tam na mě upozornění s tím, že mám zpozdné v knihovně (cca měsíc), takže jsem se cítila jako pěknej kriminálník. (smích)
Abych pravdu řekla, budu vám sem psát spíš moje cestovatelské poznatky. (jo taky to souvisí s emailem!)
Chystám se totiž za necelý rok (no jen bez pár dní.. bude to ještě doba) ulovit Working Holiday vízum na Nový Zéland. (jupíí)!
Vím, že je to strašně dopředu, ale nadchla jsem se pro to jako nikdy pro nic. Je super, že jsem ve třeťáku na střední a příští rok už mě čeká maturita. Mám trochu obavu (jako asi každý), ale nějak to zvládnu a když získáme víza tak s přítelem jedeeem. (juchů!!)
Momentálně pročítám snad všechny blogy na internetu a dělám si poznámky ohledně všeho důležitého, je to sice hodně dopředu (jak už jsem říkala), ale je to taky docela dost peněz - pro mě, jakožto chudou studentku. Jak všichni víme, jedná se o magických 4200 novozélandských dolarů (NZD). JENŽE. Podle mě, než najdeme práci, budeme asi hned na začátku kupovat auto (jako spousta lidí) a tak to bude chtít něco málo peněz navíc.
No, ještě si toho asi hodně povíme. (smích)
S láskou,
Vaše Verča ❤
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama